جشن فروش هفت میلیاردی

اولين دوره جشن مديران آموزش به بالاي تيم نتورك سان شاين گيلان از شاخه هاي كمپاني معظم بيز در روز يكشنبه مورخ 1399/04/08 راس ساعت17 در سالن همايشهاي انجمن نابينايان و كم بينايان يادگار امام (ره) رشت برگزار شد. اين گردهمايي ، اولين دورهمي مديران ارشد به بالاي اين تيم بود كه در سال 1399 برگزار مي شد.

Image
حضور ميهمانان بلند پايه ؛همچون نمايندگان مجلس ،اعضاي محترم هيئت ورزش نابينايان و كم بينايان استان وجمعي از خيرين استان گيلان در كنار اعضای تيم سان شاين ، نويد اتفاق بزرگي در راستاي حمايت از كارآفريني در استان گیلان را مي داد.
همايش با صحبت تاپ ليدر جناب آقاي امير شمسي آغاز و بعد از آن با صحبتهای  تاپ ليدرهایی همچون  جناب آقاي امير پيرزاد،جناب آقاي اميد آزاد،سركار خانم عترت مظفري،جناب آقاي سعيد حسن زاده و در نهايت با صحبتهاي سفير محترم كمپاني معظم بيز جناب آقاي دانيال بينش ادامه پيدا كرد.
اين گردهمايي با صحبتهای ليدرهای میلياردی كه در ماه خرداد به همراه تيم خود بيشترين فروش را در تيم سان شاين داشته اند ادامه پيدا كرد و هريك از آنها زمان كوتاهي برای بيان احساسات خود در اين جايگاه پرداخته و با اشاره به نكات كاربردی خدمت حضار كه عموماً مديران آموزش تيم بودند انجام پذیرفت.
 (لازم به ذكر است سركار خانم مليكا نيكوپسند از تاپ ليدرهاي میلياردي به دليل كسالت ، موفق به حضور در اين همايش نشد وليكن در غياب ايشان، توسط حضار، تقدير و تشويق از ایشان صورت گرفت)
Image
Image
پس از اتمام صحبتهای  ليدرهای میلياردی ، كيكي كه بر روي آن عدد هفت میليارد درج شده بود به صورت نمادين بر روي صحنه آورده شد.اين عدد نمايانگر فروش ماه پيش  تيم سان شاين گيلان بود كه براي اولين بار ثبت مي شد.
در پايان ، ابر ليدر نتورك گيلان سفير طلايي كمپاني معظم بيز جناب آقاي محمد قاسمي براي حسن ختام بر روي صحنه آمدند و در كنار آقايان دانيال بينش و سعيد حسن زاده با بيان تنها يك نكته جلسه را به اتمام رساندند، ايشان اظهار داشتند : تمام مدت به عنوان بيننده و شنونده صحبتهاي شما عزيزان بودم و این صحبتهايي بودکه كه از ذهن خودم خارج ميشد و تنها با زبان شما دوستان بیان می گردید و فكر نمي كنم دیگر حرفي براي گفتن مانده باشد.
شايان ذكر است تيم سان شاين گيلان در ماه خرداد ركورد فروش نتورك ايران را شكست و اميد است بتوانند با حمايت ارگانهای دولتي قدم بزرگي در راستای رونق بيشتر كسب و كار علي الخصوص عرصه كارآفرينی در استان گيلان بردارد.

با اميد به روزهای درخشان تر براي جوانان گيلان-ايران

با ما تا جهانی شدن راهی نیست

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 12 تیر 1399 17:26

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است