قوانین سایت

 

با توجه به اصلاح و ويرايش قوانين انجمن به شما کاربر گرامي توصيه مي شود حتما اين قوانين را تا انتها مطالعه کنيد.

1-عضويت در انجمن و استفاده از مطالب عمومي انجمن رايگان بوده و هيچ مبلغي بابت عضويت از شما دريافت نمي شود. 

2- تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع مسدود مي گردد . 

3- حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد . همچنين پس از عضويت امكان لغو عضويت توسط كاربر و يا مدير وجود نخواهد داشت .

4- کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند . در صورت مشاهده واژه هاي نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمن ها قطع مي گردد .

5- کاربران مي بايست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغام هاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند . اين موضوع مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد . در غير اينصورت در حالتي که کاربر جديد باشد به او اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار مکرر اين موضوع توسط کاربران چه جديد و چه قديم ، ممکن است باعث محروميت موقت از انجمن گردد.

6- لطفا از ارسال تاپيک هاي تکراري جدا خودداري فرماييد . قبل از ايجاد تاپيک يا طرح سوال با استفاده از گزينه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالي در انجمن ها مطمئن شويد . از نوشتن يک سوال و يا يک نامه در انجمن هاي مختلف خودداري بفرماييد . در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتما منبع آن را ذکر نماييد . در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتما نام وي را ذکر نماييد .

7 -در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصي خود ، به هيچ وجه از تصاوير براي تبليغات فروشگاه اينترنتي خودتان يا ديگران استفاده نکنيد . توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد . در صورتي که به غير از اين عمل شود، بعد از اخطار و تکرار دوباره حساب آن کاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد . بيش از يک لينک در امضا مجاز نمي باشد.

8- هرگونه تبليغ در محتواي موضوعات و پست هاي ارسالي کاربران و همچنين هرگونه تبليغ با مضمون خريد وفروش و تبليغاتي از اين دست در امضاي کاربران نيز ممنوع است. اين قانون شامل تمام گروه هاي کاربري مي شود. هرگونه محتواي تجاري فقط از طريق بازارچه و يا بخش ويژه در انجمن و با اطلاع مديريت ممکن است.

9- هرگونه تقاضاي مبلغ و مواردي مشابه ارسال تجاري محسوب شده و بلافاصله حذف مي شود.

10- لطفا از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جدا خودداري فرماييد . در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آن ها در اولين فرصت حذف خواهند شد و دسترسي کاربر به انجمن ها قطع خواهد شد .

11- استفاده از نام کاربري سيستم هاي فروش پستي ، شرکت ها و موسسات دولتي و خصوصي تنها براي نمايندگان رسمي آنها مجاز بوده و در صورت استفاده ديگر کاربران از اينگونه اسامي خاص ، ضمن اخطار ، نام کاربري آنها تغيير مي يابد .

12 -هر گونه تلاش براي آسيب رساني به انجمن اعم از محتوايي و يا ايجاد اختلال در پايداري انجمن ، و هر گونه تلاش براي بر هم زدن نظم کلي انجمن و انحراف آن از هدف و مسير اصلي ، تخلف محسوب شده و از همه کاربران خواهشمنديم نهايت همکاري را داشته باشند . در صورت مشاهده چنين مواردي قطعا با کاربر متخلف برخورد مي شود .

13- لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد . اين را بدانيد که اين انجمن محل آموزش است و کساني هستند که سوال هايشان بسيار ابتدايي مي باشد لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيدا خودداري فرماييد .

14- لطفا در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالب خودداري فرماييد . مسئوليت تمامي فايل ها و يا تصاوير و . . . كه از طريق سايت رد و بدل مي شوند بر عهده كاربر فرستنده مي باشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آن ها ، ويروسي نبودن آن ها و . . . ندارد . ما به شما پيشنهاد مي كنيم حتما پس از دريافت فايل ها ، آن ها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايل ها را بر عهده دارند ، بررسي نماييد .

15- براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمن ها استفاده نماييد . در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد ، سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل به وجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت .

16- لطفا در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمن ها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ايران و شرع مقدس اسلام احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن ها جدا خودداري فرماييد . ضمنا از نوشتن هرگونه مسايل مربوط به سياست جلوگيري كنيد كه در اين صورت ، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد .

17- مسئوليت عدم توجه به اين موارد تماما بر عهده کاربر بوده و هيچ گونه مسئوليتي متوجه سايت و مديران آن نمي باشد .

18- هرگونه بحثي که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي خود بشود که به نوعي برخلاف قوانين انجمن باشد در صورت تشخيص مديران ، در صورت لزوم تاپيک و يا بحث هاي اضافه حذف خواهد شد . بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري کنند . در صورتي که کاربري باعث انحراف تاپيک هاي ارسالي شما شد مي توانيد لينک تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود .

19- با عضويت در اين انجمن ، شما مسئوليت رفتار و ارسال هاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت . در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد .

20- کاربران انجمن وظيفه دارند تمام مطالب خود را با زبان شيرين پارسي در سايت درج کرده و از به کار بردن عبارات و الفاظ مغاير با فرهنگ ايراني خودداري نمايند .

Usage:

با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعمل هايي که در آينده به آن ها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم .

 

نظرات (1)

این دیدگاه از طرف مدیر سایت کوتاه‌سازی شده است

با ما در ارتباط باشید

Super User
هنوز نظری ارسال نشده است